Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial

  • 59 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Fontanny Dubaju znajduje się tylko 10 min piechotą od apartamentu Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial Dubaj o powierzchni 59 m², natomiast Farmers Market on the Terrace znajduje się w pobliżu. Apartament oferuje prywatny parking samochodowy na terenie oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi.

Obiekt noclegowy oferuje zmywarkę. W łazience znajdują się suszarka do włosów.

Dostęp do lodowiska pomaga gościom utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Ten apartament zapewnia komfort, oferując kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

1-pokojowy apartament leży w dzielnicy Centrum Dubaju, w zasięgu ręki od stacji metra Burj Khalifa. Akwarium i podwodne ZOO w Dubaju jest maksymalnie 1 km od apartamentu Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial i 5 km od lotniska Dubai Creek SPB. W odległości kilku przecznic od obiektu noclegowego znajduje się SEGA Republic. Apartament oferuje noclegi prawie 15 min pieszo od stacji metra Stacja Business Bay.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial Dubaj
Dubai Mall & Burj Khalifa 10 Mins Walk - Luxury 2 Bed - Sleep Up To 10
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dubai Mall & Burj Khalifa 10 Mins Walk - Luxury 2 Bed - Sleep Up To 10

10
Wyjątkowy 1 opinia
8 m od nieruchomości
Luxury Escapes - Stylish 2Br With Balcony In Burj Crown Downtown
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Escapes - Stylish 2Br With Balcony In Burj Crown Downtown

8.6
Świetny 34 opinie
48 m od nieruchomości
USD 401 USD 361
za noc
Luxe | 2Br | Sea & City View | 5 Min To Dubai Mall
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxe | 2Br | Sea & City View | 5 Min To Dubai Mall

55 m od nieruchomości
USD 204 USD 184
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    12 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen kryty
    • Basen zewnętrzny

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiDOW-BUR-G8LVW
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial jest kuchnia?
      W apartamencie Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    12 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Stayis -1 BR Burj Khalifa View Partial Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij